Patentowanie Wynalazków Łódź. Kancelaria patentowa - Apatent

Po co patentować ?

W celu zabezpieczenia przed podrabianiem rozwiązań przez konkurentów. Brak ochrony zachęca konkurencję do czerpania korzyści z Twoich pomysłów.

Po co patentować?

Patentowanie wynalazków Łódź

Patentowanie wynalazków - oferta Apatent dla klientów z Łodzi

Korzystaj ze swojego prawa do uzyskania patentu na wynalazek - kancelaria Apatent Ci w tym pomoże. Pomoc w patentowaniu wynalazków to usługa, jaką wykonujemy dla klientów z Łodzi i okolic. Zapewniamy kompleksową realizację usługi oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu patentowego. Z nami w możliwie jak najkrótszym czasie zyskasz wyłączne prawo do korzystania z wynalazku w sposób zarobkowy lub zawodowy. Działamy sprawnie i skutecznie, zapewniając klientom fachową  obsługę w trakcie procedury uzyskania patentu.

Jak uzyskuje się patent na wynalazek?

Wsparcie Kancelarii Apatent dotyczące patentowania wynalazków dla klientów z Łodzi i okolic rozpoczyna się od analizy zdolności patentowej określonej na podstawie ujawnionej przez twórcę istoty rozwiązania oraz  zbadanego stanu techniki  i trwa aż do uzyskania dokumentu patentowego. Nasze działania prowadzimy tak aby umożliwić uzyskanie  możliwie najszerszego zakresu ochrony wynalazku. Nasza kancelaria przed podjęciem działań dokonuje indywidualnej wyceny usługi. Sprawujemy profesjonalną opiekę patentową na każdym etapie procedury.  
   

wsteczna górę