Patentowanie Wynalazków Częstochowa. Kancelaria patentowa - Apatent

Po co patentować ?

W celu zabezpieczenia przed podrabianiem rozwiązań przez konkurentów. Brak ochrony zachęca konkurencję do czerpania korzyści z Twoich pomysłów.

Po co patentować?

Patentowanie wynalazków Częstochowa

Patentowanie wynalazków - jak robimy to dla klientów z Częstochowy?

Chroń swój wynalazek - opatentuj go. Klientom z Częstochowy i okolic udzielamy w Apatent pomocy w patentowaniu wynalazków. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przez cały czas trwania procesu patentowego oraz kompleksową realizację usługi. Sprawujemy opiekę patentową nad zgłoszonym rozwiązaniem na każdym etapie procedury zgłoszeniowej. Podejmujemy sprawne działania aby w możliwie szybkim czasie zapewnić uzyskanie jak najszerszej ochrony. 

Patent na wynalazek krok po kroku

Patentowanie wynalazków to usługa, jaką realizujemy na zlecenie klientów z Częstochowy i okolic. Interesanci kontaktują się z nami, przedstawiając zarys projektu, a my dokonujemy indywidualnej wyceny. Po spotkaniu z twórcą i zapoznaniu się z istotą rozwiązania przygotowujemy dokumentację zgłoszeniową tak aby zapewnić uzyskanie możliwie jak najszerszej ochrony.  Po dopełnieniu formalności zgłoszeniowych rozpoczyna się procedura w urzędzie, trwająca około 2,5 roku - przez cały ten czas jesteśmy do dyspozycji wynalazcy i podejmujemy sprawne działania na rzecz uzyskania patentu w możliwie szybkim czasie.

wsteczna górę