Patentowanie Wynalazków Katowice. Kancelaria patentowa - Apatent

Po co patentować ?

W celu zabezpieczenia przed podrabianiem rozwiązań przez konkurentów. Brak ochrony zachęca konkurencję do czerpania korzyści z Twoich pomysłów.

Po co patentować?

Patentowanie wynalazków Katowice

Patentowanie wynalazków - kompleksowa usługa dla klientów z Katowic

Jesteś wynalazcą? Zadbaj o ochronę swojego wynalazku - kancelaria Apatent zapewni Ci kompleksowe wsparcie. Patentowanie wynalazków to usługa, jaką realizujemy dla klientów z Katowic i okolic. Aby uzyskać patent na wynalazek, należy właściwie przygotować dokumentację zgłoszeniową, gdyż popełnienie niektórych błędów na etapie opisu zgłoszeniowego bezpowrotnie przekreśla możliwość uzyskania skutecznej ochrony - jako profesjonalna kancelaria otaczamy, kompleksową opieką każde rozwiązanie nadające się do opatentowania. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem całego procesu zgłoszeniowego wynalazku który prowadzony jest we właściwym urzędzie patentowym - w Polsce lub za granicą.

Jak patentujemy wynalazki?

Usługa patentowania wynalazków, świadczona dla klientów z Katowic i okolic rozpoczyna się na ogół od wstępnej analizy możliwości uzyskania ochrony, następnie po przeprowadzeniu badania stanu techniki w oparciu o przedstawioną przez twórcę istotę rozwiązania przygotowujemy dokumentację zgłoszeniową. Po dopełnieniu formalności zgłoszeniowych w Urzędzie Patentowym rozpoczyna się procedura zgłoszeniowa trwająca około 2,5 roku. 

W Apatent zapewniamy szybką realizację usługi i profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu.

wsteczna górę