Zastrzeżenie Znaku Towarowego Częstochowa. Kancelaria patentowa - Apatent

Po co patentować ?

W celu zabezpieczenia przed podrabianiem rozwiązań przez konkurentów. Brak ochrony zachęca konkurencję do czerpania korzyści z Twoich pomysłów.

Po co patentować?

Zastrzeżenie znaku towarowego Częstochowa

Zastrzeż znak towarowy w Częstochowie - zadbaj o swoją markę

Czy wiesz, że zastrzeżenie znaku towarowego Twojej marki, jakie dzięki naszej kancelarii zyskują klienci z Częstochowy, pozwoli Ci rozwijać firmę bezpiecznie? Nie obawiaj się o podszywanie się pod Twoją markę, czy o sprzedaż podróbek - zgłoszenie znaku towarowego oraz jego zastrzeżenie pozwoli Ci nabyć prawo do wyłącznego używania marki, posługiwania się symbolem ® i skutecznej walki z nieuczciwą konkurencją. Rejestracja znaku towarowego to zwiększenie wiarygodności Twojej firmy

Jak wygląda rejestracja znaku towarowego?

Rejestracja znaku towarowego, jest procesem w której Apatent pomaga klientom z Częstochowy, rozpoczyna się od weryfikacji zdolności rejestrowej znaku. Kolejno następuje zgłoszenie znaku towarowego do właściwego urzędu, następnie po zakończeniu procedury zgłoszeniowej, wydawana jest decyzja o udzieleniu prawa ochronnego na znak towarowy. Podczas całego procesu zgłoszeniowego zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie.

wsteczna górę