Zastrzeżenie Znaku Towarowego Łódź. Kancelaria patentowa - Apatent

Po co patentować ?

W celu zabezpieczenia przed podrabianiem rozwiązań przez konkurentów. Brak ochrony zachęca konkurencję do czerpania korzyści z Twoich pomysłów.

Po co patentować?

Zastrzeżenie znaku towarowego Łódź

Zastrzeżenie znaku towarowego - dlaczego warto?

Zastrzeżenie znaku towarowego, jakiego dokonujemy dla klientów z Łodzi, to sposób na bezpieczny rozwój firmy i skuteczną walkę z nieuczciwą konkurencją. To działanie o ogromnym znaczeniu dla wiarygodności marki. Zgłoszenie znaku towarowego, zakończone jego zastrzeżeniem, sprawi, że konkurenci nie będą mogli bezkarnie podszywać się pod Twoją markę, ani sprzedawać podróbek. Ty z kolei zyskasz prawo do wyłącznego posługiwania się marką oraz symbolem ®.

Rejestracja znaku towarowego - kompleksowa usługa dla klientów z Łodzi

Twój znak czeka na zastrzeżenie? Zanim to nastąpi, nasza kancelaria zbada dla Ciebie zdolność rejestrową znaku, po czym dokona zgłoszenie znaku do właściwego urzędu, rozpoczynające procedurę urzędową. Ostatnim etapem jest rejestracja znaku towarowego i oznacza dla naszych klientów z Łodzi zastrzeżenie znaku i uzyskanie wyłączności na jego używanie. Przez cały czas trwania procedury zapewniamy kompleksową pomoc w każdej sytuacji. 

wsteczna górę