Zastrzeżenie Znaku Towarowego Katowice. Kancelaria patentowa - Apatent

Po co patentować ?

W celu zabezpieczenia przed podrabianiem rozwiązań przez konkurentów. Brak ochrony zachęca konkurencję do czerpania korzyści z Twoich pomysłów.

Po co patentować?

Zastrzeżenie znaku towarowego Katowice

Zastrzeż znak towarowy, chroń swoją markę

Zadbaj o swoją markę i wygraj z nieuczciwą konkurencją. Pozwoli Ci na to zastrzeżenie znaku towarowego - to usługa, jaką dla klientów z Katowic realizujemy w Apatent kompleksowo. Zgłoszenie znaku towarowego to krok naprzód w rozwoju Twojej firmy - zwieńczony zastrzeżeniem znaku, co pozbawi konkurentów możliwości bezkarnego podszywania się pod Twoją markę czy sprzedaży podróbek. Dla Ciebie z kolei rejestracja znaku towarowego oznacza nabycie prawa do wyłącznego posługiwania się marką i symbolem ®, a także zwiększenie wiarygodności oraz budowę profesjonalnego wizerunku firmy.

Jak dokonujemy rejestracji znaku towarowego dla klientów z Katowic?

Rejestracja znaku towarowego oznacza dla naszych klientów z Katowic, że na znak zostało udzielone prawo ochronne. Aby znak został zastrzeżony, w naszej kancelarii zweryfikujemy dla Ciebie zdolność rejestrową znaku oraz dokonamy zgłoszenia do właściwego urzędu. Kolejno rozpocznie się procedura zgłoszeniowa, którą kończy właśnie decyzja o udzieleniu prawa ochronnego - aż do tego momentu nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie kancelarii.

wsteczna górę